iphone

Jak długo posłuży mi mój iPhone?

Telefony Apple są kojarzone z eleganckim wyglądem, a także bezproblemowym działaniem. Wiele osób zastanawia się, jak długo może posłużyć telefon Apple. W tym artykule sprawdzimy, czy iPhone’y się psują i kiedy konieczna jest ich naprawa. 

iPhone’y to niezwykle dopracowane urządzenia 

Telefony Apple nie są tanie, ale wysoka cena jest uwarunkowana przez kilka czynników. Jednym z nich jest wysoka jakość wykonania, która sprawia, że takie urządzenie może posłużyć przez znacznie dłuższy czas, niż konkurencyjny smartfon. Każdy iPhone dysponuje świetnymi podzespołami, co wpływa na wysoką wydajność. W połączeniu z regularnymi aktualizacjami systemu otrzymujesz sprzęt na lata. Dla porównania większość telefonów z Androidem przestaje być wspierana po około dwóch latach. W przypadku iPhone’ów okres wsparcia może wynosić nawet 5 lat! 

Ile wytrzyma bateria iPhone’a?

Bateria w iPhone’ach to jeden z elementów, który prędzej, czy później się zużyje. Żywotność baterii jest określana w liczbie cykli ładowania. Według producenta po 500 cyklach ładowania jej pojemność powinna wynosić 80 procent. Tym samym czas pracy będzie nieco krótszy. Po dłuższym czasie użytkowania telefonu możesz zauważyć problemy z odpowiednim utrzymaniem ładunku. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest wymiana baterii. W iPhone’ach 7 ( https://applefix.pl/wymiana-baterii-iphone/ ) i nowszych taka wymiana kosztuje około 100-150 złotych, co nie jest dużym kosztem. Nowy akumulator będzie działał jak nowy, a Ty nadal będziesz mógł cieszyć się swoim urządzeniem. 

Naprawa iPhone’a – po jakim czasie jest konieczna? 

Tak naprawdę może się okazać, że wizyta w serwisie nie będzie potrzebna w ogóle. Zdecydowana większość napraw iPhone’ów wynika z przypadkowych uszkodzeń telefonu. Rozbity wyświetlacz, zalana lub uszkodzona obudowa, to najczęstsze przypadki, jakie dotykają właścicieli iPhone’ów. 

Ile lat posłuży iPhone? 

Tak naprawdę każdy iPhone może posłużyć jego użytkownikowi przez kilka dobrych lat. Wymiana baterii w iPhone’ach 5 i nowszych nie jest droga, dlatego po pewnym czasie warto skorzystać z usług serwisu. Przy regularnych aktualizacjach będzie można cieszyć się bezproblemową pracą. Sama wytrzymałość telefonów Apple stoi na bardzo wysokim poziomie. Na pewno nie pożałujesz zakupu iPhone’a. To świetny smartfon! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *